O nás

Anett Milly Koubková a Martin Zezula 

jsou profesionální hudební dvojicí z Brna.  

 

Za dobu působení v hudební brandži však nezůstala tato dvojice jen na Jižní Moravě - procestovali celou Českou republiku, Rakousko, Německo a Itálii.

 

Jejich domovským "hudebním přístavem"  je už od dětství populární hudba  80´& 90´let. Svým repertoárovým listem ale Anett s Martinem tyto dvě hudební dekády  dalece překračují - slyšet od nich můžete nejen hudební kusy ze současnosti, největší popové a rockové hity, ale třeba i rock&roll, swing nebo dechovku.

 

Výčet aktivit Anety a Martina tímto zdaleka nekončí!  Podílejí se  na tvorbě hudebních aranžmá a spoluvytvářejí nejrůznšjší autorské projekty. 

Aneta Milly Koubková
Narodila se do hudební rodiny - tatínek kytarista, maminka zpěvačka. Anetin hudební talent byl nepřehlédnutelný už od malička. Velmi brzy začala zpívat v pěveckém sboru, který ale zanedlouho vystřídaly hodiny sólového zpěvu a hry na klavír. 
K osudovému setkání dochází u Anety na střední škole.

V šestnácti letech do jejího života vstupuje Martin Zezula. Aneta v něm velmi brzy nachází hudebního, a o pár let později i životního partnera. Díky obrovské podpoře a pomoci svých rodičů a Martina se tak vydává na svoji budoucí dráhu profesionální zpěvačky, po které jde dodnes. 

Martin Zezula
Už od ranného dětství objevoval hudbu ve všech jejich podobách. Byl typickým vzorem muzikanta samouka. První klávesy dostal od svých rodičů v sedmé třídě základní školy.Ve stejné době založil i svůj první "autorský projekt" s dlouholetým kamarádem Markem Pařilem.V průběhu následujících let vzniká také barová kapela "Šumichrást Malbohár", kterou založil spolu s Oldou Hlouškem, Filipem Zeinerem a Věrou Mullerovou.
V hudební brandži se Martin pohybuje už víc než dvacet let. Kromě "živých" hudebních vystoupení se také aktivně venuje práci ve svém nahrávacím studiu a postprodukci. 

Anett & Martin